Reklamlar
Teknoloji 2016-05-28 03:56:00 Karakaya

Knight Online ve Steam Ortaklığı Başarıyla Sonuçlandı!

loading...

Steam sistemi tüm oyunlar için güvenli ve hızlı bir altyapı sunan platform özelliğini taşır. İndirmek istediğiniz bütün oyunları neredeyse günümüzde steam üzerinden indirerek online bir şekilde ya da dilediğiniz gibi oynama imkanına sahipsiniz. Oyunları steam üzerinden bazen ücretsiz bazen en başta bazen de oyun içinde satın alarak oynayabilirsiniz. Steam indir sayesinde artık knight online oyununu da steam kalitesinde ve güvencesinde oynayabileceksiniz. Knight online ise online olarak oynanabilen karşılıklı olarak iki ırkın savaşını konu alan devasa büyüklükte ve oyuncuya sahip muti player bir oyundur. Önceleri Usko bünyesinde oynanabilen bilen bu oyun şimdi steam ko sayesinde de oynanabilmektedir. Oyun ücretsizdir yüklemesi hatta oynaması da ancak oyun içinde dilerseniz size satın alama seçenekleri sunmaktadır. Bu seçeneklerden oyun içerisinde charınızın işine yarayabileceğini düşündüklerinizi hesabınız üzerinden yine satın alabilirsiniz. Level sisteminin baz alındığı oyunda savaşarak biriktirerek ittifak kurarak ilerleyebilir ve hesabınızı büyütüp charınızı güçlendirebilirsiniz. 

  Steam ile birlikte knight online nın geçişinden sonra oldukça yeni ve güzel özelliklere de sahip olmuştur. Knight online steam oyuncuları steam hesabı açıp oyuna girdikten sonra steamın sunduğu kusursuz hizmet ile oyunun tadını daha fazla çıkaracakları için oyuna faydası çok olacaktır. Steam platformunun titizliği ve kusursuz güvenliği oyunun oynanmasında ki hataları ortadan kaldırdığı gibi pek çok da yeni faydayı beraberinde doğuracaktır. Daha önceki platformunda knight online defalarca hacklenmiş ve mağduriyetler oluşmuştur işte steam bu sorunları ortadan kaldırarak daha yüksek bir oyun kalitesi ve adaleti sunmaktadır.  Knight online steam indir sayesinde çok daha kullanışlı ve güzel bir oyun haline gelecektir. Knight online oynarken bir diğer konu güvenliktir. Bir endişe yaratması normal olduğu kadar artık gereksizdir de. Zira oynarken bilgisayarınıza herhangi bir virüs saldırısı olmaz olamaz.  Steam platformunun büyüklüğü ve tecrübesi ile birleşen knight online oyunu artık steam üzerinden rahatlıkla oynanırken kazandığınız market puanları steam üzerinden hesabınıza güvenlik içierisinde yatırabilmektedir. Hal böyle olunca da oldukça kullanışlı bir hale oyun sayesinde aldığınız keyif ve zevkte artmaktadır. 

  Son yılların en büyük multi player online oyunu olan knight online steam indir ile çalışmaya başladığından beri popülerliğini daha da arttırarak devam etmektedir yoluna. Seçtiğiniz karakteriniz ile stratejinin ve savaşın sonuna kadar keyfine varırken daha önceden oluşan hataların da bertaraf edilmesi ile rahatlayabilirsiniz oynarken. Knight online steam koxp gibi hile seçenekleri de sizi oyunda daha ilerilere taşıyabilmektedir. Knight online steamko hile kısmı bu yeni çalışma düzeniyle yeniden şekillenip daha çetrefilli bir hale gelmiştir. Artık herkesin yapabileceği gibi basit hilelerden daha fazla bir özen gerektiren durumlara gelmiştir.  Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda şimdilerde knight online oynamak artık çok daha avantajlı çok daha zevkli ve kolaydır. 
 

 

loading...
FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek