Reklamlar
Hayat 2017-12-05 18:31:23 Karakaya

Herkes gürültünün kızından geldiğini düşünüyordu... Annesi açıkladı!

loading...

ABD'nin New York kentinde, bir evden cinsel ilişki sırasında çıkan seslerden oldukça rahatsız olan komşular olayı polise bildirdi.

Herkes cinsel ilişki çıkan olağanüstü gürültülü sesinin annesiyle birlikte yaşayan Dahiana Valerio'dan geldiğini tahmin ediyordu ancak genç kızın annesi Olga Valerio, ABD basınını uzun süre meşgul eden olaydan iki yıl sonra gürültünün kaynağının kendisi olduğunu açıkladı.

Olga Valerio (49), 26 yaşındaki sevgilisi Byron Perez ile birlikte olduğu zaman çok fazla ses çıktığını ve bunun 'komşuların' New York polisini şikâyet boğmalarına neden olduğunu itiraf etti.

New York polisi, 2015 yılının belirli bir döneminde kentteki en fazla şikâyetin Olga Valerio'nun ve kızının yaşadığı apartmandan yaşandığını açıklamıştı.

Herkes cinsel ilişki sırasında çıkan gürültünün evde yaşayan genç kız ve erkek arkadaşından geldiğni tahmin ediyordu.


Bay Ridge bölgesinde saç tasarımcısı olarak çalışan Olga Valerio, erkek arkadaşıyla yaşadığı cinsel hayatının oldukça gürültülü geçtiğini söylemekten çekinmiyor.

49 yaşındaki kadın, "Bu, doğal ve normal bir şey" şeklinde konuştu.

Evden çıkan sesin asıl kaynağı olduğu düşünülen Dahiana Valerio ise New York polisini zorlayan dönemde annesinin evinde sadece geçici bir süreliğine kaldığını söyledi.

Eski erkek arkadaşıyla yaşadığı bir kavga nedeniyle annesinin evine geri döndüğünü söyleyen Dahiana, daha sonra başka bir eve taşındığını ifade etti.

 

loading...
FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek